vr 7 apr: Museumbezoek, Allard Pierson museum
Het Allard Piersonmuseum laat collecties zien van de Universiteit van Amsterdam. Er worden nu kaarten tentoongesteld:
Open Kaart– van atlas tot streetmap. Lees verder
Read more
za 22 apr: Buurtgids wandeling met Ruud Grondel
Laat je verrassen door de verhalen van buurtgids Ruud Grondel. Op zaterdagochtend 22 april om 11.00 uur heb je de mogelijkheid om met Ruud Grondel, de vroegere stadsdeelvoorzitter, mee te wandelen door de Staatsliedenbuurt.
Lees meer.
Read more
za 29 apr: Koffieochtend in 't Schip

In principe kun je iedere laatste zaterdag van de maand terecht in de lunchroom van Museum Het Schip voor onze stadsdorp koffie-ochtend. Je kunt van 10.30 tot 12.00 uur bijpraten en nieuwe buren leren kennen op deze prachtige lokatie in de Spaarndammerbuurt. Heb je zin om te komen,
lees dan verder.
Read more
Zin om te bridgen?
.jpeg)
Wie heeft zin om op dinsdagmiddag met een groepje te bridgen?
Er is een begeleider en een mooie ruimte beschikbaar. Met bridge ben je niet snel uitgeleerd; je kunt dus altijd bijleren. Het belangrijkste is dat er leuk wordt gespeeld. Als je belangstelling hebt, meld je dan aan. Lees verder.
Read more
Nieuw! Speuren op het Van Beuningenplein

We hebben een speurtocht gemaakt voor kinderen van 4 tot 6 jaar rondom het Van Beuningenplein. Samen met een volwassene lopen ze langs 8 punten op het plein. Bij elk punt is een korte vraag (of soms 2). Na afloop kun je een kleurplaat ophalen bij het cafe-restaurant Het Paviljoen op het plein.
Lees verder.
Read more